Vybavení

Pro příjemnou dovolenou v kempu nestačí jen prostor pro stany nebo karavany, ale i něco navíc. Minimálně je potřeba se někde umýt, uvařit a tak podobně.

Základní vybavení

Součástí areálu je restaurace s bohatým výběrem hotových jídel i minutek, v červenci a srpnu je přímo v kempu oteřen obchůdek s potravinami.

V autokempu můžete využívat společnou kuchyňku s elektrickými vařiči a několika lednicemi. Při vaření a mytí nádobí si nemusíte připadat jako titulní hrdina pohádky "Oslíčku otřes se", protože použití kuchyňky včetně vařičů, teplé vody na mytí nádobí a použití lednice pro základní potraviny (což neznamená pivo!) je zdarma.

V ceně pobytu je i Wi-Fi připojení k internetu, které můžete využít téměř na celé ploše kempu.

V umývárně jsou pro Vás kromě umyvadel s teplou vodou zdarma připraveny i sprchy na žetony.

Sportovní vybavení

Přímo v kempu můžete využít volejbalové hřiště a tenisový kurt, můžete si také za poplatek vypůjčit badminton, různé míče a létající talíř (frisbee). U recepce je od sezóny 210 nově také hřiště na petanque. V prostorech restaurace najdete kulečníkový stůl.

Koupaliště bohužel není součástí autokempu, nejdete ho ale hned vedle. Protože má ale koupaliště jiného provozovatele, nemůžeme Vám v autokempu garantovat jeho služby.

Další vybavení

Vaše děti jistě ocení dětské hřiště s prolézačkami a skluzavkou, pro příjemné večery pak můžete využít společné ohniště. Pokud chcete mít při večerním posezení trochu více soukromí, můžete si v recepci za poplatek půjčit gril i s uhlím a grilovat přímo na terase chaty nebo u Vašeho karavanu.